Fassaadipesu

Selleks, et taastada hoone esinduslik välimus ja hoida seda vetikate ning sambla kasvuga tekkivate kahjustuste eest, tuleb määrdunud seinad puhastada. Fassaadipesu käigus eemaldatakse sinna kogunenenud mustus ning vetikad ja sammal.

Hoone ei peaks olema vaid funktsionaalne, vaid ka esteetiliselt kena. Maakeeli silmaga kena vaadata. Värskelt valminud hooned läigivad nagu prillikivid ja see on üks põhjus, miks nad nii apetiitsed on. Samas mõne aasta vanune hoone näitab juba kulumise märke – seintele tekivad määrdunud pinnad, võibolla isegi grafiti. Eesti niiske kliima tõttu on ka seened ja sammal kiired tekkima. Isegi käre pakane võib fassaadile oma jälje jätta.

Seetõttu kaotavad hooned oma kauni välimuse üsna kiirelt – juba mõne aastaga. Nii on soovitatav tellida professionaalselt puhastusfirmalt iga mõne aasta tagant põhjalik fassaadipesu.

Miks tellida fassaadipesu CleanFix’ilt?

Meil on olemas kõik vajalikud seadmed ja teadmised, et teostada igale hoonele fassaadipesu efektiivselt ja hoone jaoks turvaliselt. Kasutame näiteks survepesu, mis eemaldab mustuse ruutsentimeetrihaaval tõhusalt ent hellalt. Lisaks valivad meie spetsialistid igale pinnakattele vastava keemia või ained, millega eemaldada fassaadile tekkinud tülikas mustus, sammal või grafiti.

Kui kaua kulub aega hoone fassaadipesuks?

Täpne ajakulu sõltub erinevatest faktoritest nagu hoone suurus ja fassaadi olukord. Saame teile teha täpse hinnapakkumise ja hinnata ka ajakulu, kui kirjutate meile oma hoonest lähemalt.

Kas ma võin oma hoone fassaadi ka ise puhastada?

Põhimõtteliselt jah. Aga seda me siiski ei soovita, sest professionaalse teenusega tulevad kaasa teadmised, kogemused, vajalikud seadmed ning puhastusvahendid/lahused.