Grafiti eemaldus ja grafitivastane kaitsevahatamine

Grafiti ja pindade vandaliseerimine ei ole mitte ainult hoonet kahjustav, vaid mõjutab ka hoones asuva(te) firma(de) mainet. Sest hoone, milles te asute ning teie kontor on partnerite ja potentsiaalsete klientide silmis teie visiitkaardiks. Korterelamutel toob fassaadile tekkinud grafiti kindlasti alla kinnisvara väärtuse.

Muide, kui hoonel on juba grafiti, siis võib see julgustada teisigi „kunstnikke“ oma jälg hoone fassaadile maha jätma.

Mida kiiremini teostada grafiti eemaldus, seda tõenäolisemalt saab ennetada tõsiseid kahjustusi fassaadi materjalile.

 

Meie meeskond pakub täisteenust – fassaadipesu ja/või grafiti eemaldust. Taastame grafiti poolt kahjustatud hoone esialgse välimuse nii palju, kui vähegi võimalik.

 

Meil on võimalus kasutada ka redeleid ja tõstukeid – seega, isegi kui grafiti asub kõrgel, saame me selle eemaldada.

 

Grafitit ei eemalda me ainult hoonetelt, vaid ka muudelt pindadelt nagu busside ootepaviljonid, laohooned, spordihooned, avalikud istumispingid, sõidukid, metalluksed jne.

Pikaajalise kogemuse jooksul oleme kokku puutunud kõikvõimalike erinevate pindadega alustades betoonist kuni plastiku ja klaasini.

 

 

OLULINE TEADA! Mida kiiremini grafiti pinnalt eemaldada, seda kindlam on, et puhastustulemus on hea ja säästetakse maksimaalselt aluspinda. Teostame grafiti eemaldust spetsiaalselt selleks mõeldud kemikaalidega. Grafiti eemaldamisel arvestame aluspinna materjali ja värviga ning valime selleks kõige sobivamad vahendid.

 

Selleks, et aidata vähendada tulevikus potentsiaalsete uute grafitite poolt pindade kahjustusi, vahatame pinna grafitivastase kaitsekihiga. See aitab vältida grafitivärvi imendumist sügavale aluspinda ning väldib teinekord aluspinna pöördumatut kahjustumist. Lisaks on kaitstud pinna puhastamine kordades odavam keemiaga eemaldamisest.

Pica Easy Off sprei 500ml

 

25€

Pica Easy Off lapid

 

25€