Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on perioodiline töö, mille käigus teostatakse hoone ruumide ning selle juurde kuuluvate osade regulaarset puhastust.

Regulaarne koristusteenus kindlustab ruumide meeldiva väljanägemise. Lisaks puhtusele annavad korralikult hooldatud ruumid ettevõttele, asutusele ja kodule meeldiva üldmulje ja aitavad tagada ohutu ning tervisliku töökeskkonna. Lisaks tavapärasele koristusteenusele, mida tavaliselt tehakse väljaspool kliendi tööaega, saame pakkuda vajadusel ka päevasel ajal valvekoristust, et likvideerida juhuslikult tekkinud mustus käidavatest ja suure koormusega kohtadest nagu näiteks kauplused, majutusasutused ja mitmesugused teeninduskohad.

 

Igapäevane valve-ja hoolduskoristus on eriti efektiivne, kui teha regulaarselt ka teisi puhastus- ja koristustöid: aknapesu, põrandakatete süvapesu, kaitseainega katmist jne. Koristusteenus võib sisaldada ka lillede hooldust, erinevate tekstiilmaterjalide puhastust ja pesemist, hügieenitarvikute(tualettpaber, vedelseep) tellimist ja paigaldust ning porivaipade vahetust.