Korteri koristus ehk telli omale koristaja koju

Tänapäeva kiire elutempo puhul võib kodu koristamine tekitada stressi. Teame, et peame koristama, kuid aega ja jaksu napib. Tahaks ju endale ka mõnda puhkehetke peale pikka tööpäeva või -nädalat. Ja väikelastega peredes peaks koristama ju lausa iga päev.

Koristaja koju tellimine on järjest populaarsemaks muutuv teenus.  Miks? Sest tegemist ei ole ülikalli teenusega, mida ainult jõukad inimesed jaksavad tasuda. Tellides koristusteenuse professionaalselt firmalt koos professionaalsete töövahenditega, on korteri koristus ajaliselt kiirem ja tulemus efektiivsem. Koristusfirma jaksab puhastada ka ahju või külmkapi sisemuse, pesta aknad ja veel palju muud, mille teostamiseks endal regulaarselt aega pole.

Korteri koristus on teenus, mille raames saab CleanFix’ilt tellida järgmisi koristustegevusi:

Loome koristusplaani Teiega koos, et kõik Teie vajadused saaksid kaetud. Valime teiega koos sobiva graafiku – kui tihti teie juures abiks käime. Iga koristuskord ei pea olema ka identne. Lepime koos Teiega kokku koristuskorras sisalduvad teenused vastavalt vajadustele.

CleanFix’i professionaalsed puhastustöötajad toovad Teie koju laitmatu puhtuse ja töökvaliteedi. Teie kodu on heades kätes ning Te ei pea mitte millegi pärast muretsema.

Kui tihti korteri koristus tellida?

Praktika on näidanud, et keskmiselt korra nädalas võiks puhastusteenindaja Teie kodu külastada, v.a väikelastega perede puhul, kus koristusvajadus võib olla suurem. Sellise intervalliga ei pea Te ise millegi pärast muretsema. Intervalliks saab valida ka kaks korda kuus, kuid sellisel juhul väiksemate koristustööde jaoks peaks Te ka ise aega planeerima. Pikema intervalli tagant saab tellida ka perioodilisi suurpuhastusi või hooajalisi teenuseid nagu akende pesu.