Lume eemaldamine katuselt

Teil puudub mägironimise oskus? Võibolla isegi kardate kõrgust… Igal juhul on lume eemaldamine katuselt tegevus, mida ei tasu Teil endil ette võtta ainuüksi turvalisuskaalutlustel. Jätke see töö professionaalide hooleks! On tegemist eramaja, korterelamu või büroo-/kaubandushoonega, Eestimaa talvede puhul on vältimatu see, et vähemalt mõned korrad talve jooksul tekib vajadus võtta ette lumekoristus katuselt ning jääpurikad eemaldada. Ilma eelneva kogemuseta või vajalike seadmeteta on aga tegemist küllaltki ohtliku tööga, mille käigus on vigastused potentsiaalselt kerged tekkima.

Miks on lume eemaldamine katuselt vajalik?

Talve jooksul õhutemperatuurid varieeruvad. Lumi, mis algselt oli kerge ja kohev, muutub soojemate temperatuuride korral sulamise käigus väga raskeks. See raskus võib hoonet ja selle katust lihtsasti kahjustada, või isegi katuse lõhkuda. Kohtades, kus lumi ise majalt alla ei vaju või selle maha vajumine võib endast ohtu kujutada, tuleb kindlasti lumesajule järgnevate sulailmadega kiirelt teostada katuse puhastamine lumest. Eriti oluline on see korterelamute puhul, kus katuselt alla vajuv lumi või alla kukkuv jääpurikas võib tekitada tõsise tervisekahjustuse majast mööda kõndivale jalakäijale või tekitada kahjustuse maja juures seisvale autole. CleanFix’il on pikaajalise kogemusega meeskond, vajalikud teadmised ja oskused ning seadmed lume turvaliseks eemaldamiseks katuselt. Kes võivad meilt lume või jääpurikate eemaldamise teenust tellida:
  • Eramud, kelle katusele lumi koguneb
  • Korterelamud
  • Büroo- ja kaubandushooned
  • Lao- ja tootmishooned
Vajadusel paigaldame tööde teostamise ajaks hoone ümber ohutuslindid ning kooskõlastame tööd Transpordiametiga. Võta meiega ühendust ja lepime kokku lume ja jääpurikate eemaldamise graafiku juba nüüd! Et saaksite talve muretult üle elada, kartmata, et raske lumi majale kahjustusi tekitaks või majalt kukkuv jääpurikas kellelegi tervisekahjustusi tekitaks. Jäta lumekoristus katuselt ja jääpurikate eemaldamine professionaalide hooleks!