Kaubanduspindade koristusteenused

Kaubanduspinna välimus on Teie visiitkaart. Tänapäeval on kliendid harjunud saama parimat teenindust, parimaid tooteid ning parimaid kogemusi. Üks faktoritest, millest sõltub ostukogemus on kaubanduspinna välimus ning korrasolek. Kauplused panustavad palju kauba paigutustele ja kaupluse välimusele. Ent sama palju peab panustama ka kaubanduspindade puhtusele.

Kaubanduspindade koristusteenused telli alati professionaalidelt!

Cleanfix saab aru, et parima ostukogemuse saamiseks on vajalik pakkuda ka mõnusat ja puhast kaubanduspinda. Kaubanduspinnad ja neil olev peaks olema tolmuvaba ja läikiv. Meie töötajatel on pikaajaline kogemus kaubanduspindade puhastamisega ning nad on juba tuttavad Teie vajadustega. Loome just teie kaubanduspinna jaoks sobiva koristusplaani:

  • Ajastame koristamise kas varahommikule või õhtule, peale kaupluse sulgemist
  • Pakume ka valvekoristusteenust
  • Lepime koos kokku täpsed vajadused, milliseid pindu kuidas puhastada ning kui tihti
  • Oleme valmis ka eriolukordades väljakutseteks, kui koristama peaks ka graafikuvälisel ajal
  • Pakume kõrgeimat koristuskvaliteeti, sest Teie kaubanduspind on teie visiitkaart ning meie puhastusteenindajad saavad sellest aru.

Puhas kaubanduspind ja meeldivad ruumid teevad ostukogemuse ka kliendi jaoks meeldivaks. Nii ei jää nende külastus ühekordseks vaid nad soovivad ka teinekordki tagasi tulla.

Tee hinnapäring ning püüame leida just Teile sobivaima lahenduse eelarvesõbralikult.

Loe lähemalt ka sellest, mida sisaldab hoolduskoristus teenusena. Ka kaubanduspinna juurde kuuluva büroopinna jaoks saab tellida koristusteenuse