Vaipade puhastus, pehme mööbli puhastus, nahkmööbli hooldus

Eestis on kaubandus- ja äripindadel ning kontorites senini levinud vaipkatted põrandal. Eesti vahelduvates ilmastikuoludes on aga äärmiselt keeruline neid puhtana hoida. Lisaks, mida rohkem inimesi vaipadel liigub, seda kergemad on tekkima erinevad plekid – muda, joogid, muud määrivad ained. Ja muidugi, järjest populaarsemaks muutub võimalus lubada oma töötajatel kontorisse kaasa võtta lemmikloomad. See aga tähendab kohe karvu ja allergeene, mis kõik vaipkatetesse kinni jäävad.

Nii on professionaalne vaipade puhastus töö, mida peaks teostama küllaltki tihti. Mõnes ettevõttes piisab paar korda aastas vaipade pesu tellimisest, mõnes on seda vaja igakuiselt teostada.

Vaipade puhastuse teenuse puhul saab valida järgnevast endale sobivaima: vaipade põhalik puhastus tolmuimejaga, vaibapesu ning vaipade keemiline puhastus.

 

Pikaajalise kogemusega CleanFix’i professionaalsete töötajate hoolde võib oma vaipkatted usaldada. Vaipade puhastuse käigus eemaldatakse nii plekid kui ka mustus, mis sööbib vaiba kiududesse ning mida tolmuimeja ei suuda eemaldada.

Olenemata sellest, kui tihti vaipa tolmuimejaga puhastada, vajab see teatud aja tagant natuke rohkemat. Regulaarne vaipade puhastus tagab ruumide puhtama välimuse ja tervislikuma keskkonna töötajatele ning külastajatele.

 

Miks tellida vaipade pesu CleanFix’ilt?

  • Eemaldame vaipadelt tõhusalt mustuse, allergeenid ja plekid
  • Eemaldame halva lõhna
  • Tuleme oma tõhusate seadmete ja puhastusvahenditega
  • Teie säästate aega, sest meie professionaalne meeskond teeb kõik ära
  • Vaipade puhastuse saab organiseerida just sellisele ajale nagu teile sobib

 

Võta meiega ühendust juba täna ning teeme teiega koos just teie vajadustest lähtuva plaani ning hinnapakkumise.

Teil on kodu, kus on rohkelt vaipu? Võtke ühendust ja teeme ka Teile hinnapakkumise.

Pehme mööbli puhastus ja keemiline puhastus

Pehme mööbel, nagu ka vaipki vajab aeg ajalt keemilist puhastust. Kasutame efektiivseid kemikaale, mis saavad üldjuhul jagu enamikest plekkidest. Puhastusaine kantakse puhastatavale pinnale, töödeldakse ja pestakse tekstiilipesuriga, mis jätab pinna vaid niiskeks, et kuivamisprotsess võtaks vähem aega.

Nahkmööbli hooldus

Nahkmööbel puhastatakse ning kreemitatakse. Kreemitamine muudab naha pehmemaks vältimaks selle pragunemist ja väldib mustuse nakkumist.