Puhastusteenused esimene kuu 20% soodsamalt!

CleanFix Puhastus OÜ: professionaalsed ja iga kliendi jaoks personaliseeritud puhastusteenused

CleanFix Puhastus OÜ puhastusteenused on üle kümne aasta aidanud Eesti ettevõtete kontoritel, ladudel, hoiuruumidel, kauplusepindadel ja tootmisasutustel näha välja esinduslikud ning laitmatult puhtad. Loomulikult ei piirdu me vaid kaubanduspindadega puhastusteenuseid pakume rohkelt muidki. Näiteks väliterritooriumide korrashoidu, fassaadide ning katuste pesu, erinevate põrandate hooldamist.

ERIPAKKUMINE! Uutele äriklientidele on hoolduskoristuse esimese kuu tasu 20% soodsam

Oleme oma puhastusteenuste kvaliteedis niivõrd kindlad, et pakume esimese kuu tasult 20% soodustust. Sest kui juba korra meie professionaalsed puhastusteenindajad teie pinna korda teevad, ei soovi te enam meie teenusest loobuda!

Miks valida CleanFix puhastusteenused?

Kuigi põhjuseid, miks just meid teenusepakkujaks valida on palju, toome siin välja kolm põhilist, mis meie olemasolevate pikaajaliste klientide jaoks on olnud kõige tähtsamad:

  1. Professionaalne meeskond tähendab laitmatut kvaliteeti. Valides meie puhastusfirma, ei palka te lihtsalt koristajat vaid saate partneri, kellega teie elu on natuke stressivabam ja muretum. Me valime oma puhastusteenindajaid erilise hoolega, tagamaks parima kvaliteedi. Koolitame oma töötajad põhjalikult, et nad oskaksid valida erinevate pindade jaoks sobivaimad puhastusvahendid. Meie poolt on vajadusel kõik koristustarvikud, puhastusvahendid ja soovi korral ka keskkonnasõbralikud või allergiavabad vahendid.
  2. Oleme olemas, kui hädaliselt on vaja erakorralist puhastusteenust. Me väärtustame teie aega sama palju kui puhtust. Igal ajahetkel võib tekkida olukord, mis vajab kiiresti reageerimist, et teie äri ei kannataks. Pakume oma klientidele korralise graafikuga puhastusteenuseid ja vajadusel oleme vaid telefonikõne või e-kirja kaugusel, valmis tulema erakorraliselt kohale kiirelt tähelepanu nõudvaid puhastushädaolukordi teie jaoks lahendama.
  3. Personaalne lähenemine ja kiire suhtlus. CleanFix’is teame, et iga ettevõte on ainulaadne, mistõttu pakumegi koostöö raames alati personaalset lähenemist ja kiiret suhtlust. Alustame uut koostööd sellega, et meie esindaja tuleb ning vaatab iga objekti hoolikalt üle. See võimaldab meil koostada teiega koostöös sobivaima puhastuskava, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele, tagab parima teenuse sobiva hinnaklassi raames.

Soovid nautida oma äripindadel võrreldamatut puhtust koos kiire, personaalse lähenemisega? Täida kohe päringu vorm või helista meile ja räägime teie soovidest. Las CleanFix hoolitseb teie pindade esindusliku välimuse eest, et teie saaks keskenduda sellele, mida teete kõige paremini: oma äri juhtimisele!

CleanFix Puhastus OÜ puhastusteenused on investeering, mis toob teieni muretu täislahendusteenuse – kõik puhastusteenused ühest firmast koos professionaalselt koolitatud meeskonna ja materjalide ning seadmetega. Sest puhas äri on edukas äri!

Astu esimene samm kohe nüüd ja saa hoolduskoristuse esimene kuu 20% soodsama tasuga! Saada meile päring ja võtame Sinuga juba peatselt ühendust, et just Sulle sobiv lahendus leida.