Pica Easy Off lapid

25€

Pica Easy Off lapid

Kõige lihtsam ja ohutum viis markeri ja grafiti iseseisvaks eemaldamiseks. Grafiti eemaldus lappidega väldite te keemia pritsimist või valgumist kõrvalolevatele pindadele või teile endale.

KUHU SOBIB

Grafiti eemaldus lapid sobivad suurepäraselt mitteimavate ja siledate pindadele. Reageerige koheselt, et mitte lasta grafitite juurde tekkimist. Need on välja töötatud spetsiaalselt selle jaoks, et võimalikult vähe kahjustada puhastatavat aluspinda. Eriti efektiivsed on need näiteks värvitud või
lakitud pindadel, samuti õrnadel ja keemiatundlikel pindadel, nagu pleksiklaas, plastik, alumiinium, värvitud plekk/metall jne.

KASUTAMINE

Puhastamiseks töödelge pinda ringikujuliste liigutustega ja töö lõppedes eemaldage jäägid lihtsalt niiske lapiga. Raskate grafitite korral
töödelge kuni 3min ja hõõruge pinda niiske nailon lapiga ja lõpuks eemaldage jäägid puhta niiske lapiga. Kuigi ei ole teada, et grafiti eemaldus lapid rikuksid enamlevinud aluspindu, proovige siiski nende mõju aluspinna suhtes kõigepealt võimalikult vähemärgatavas kohas. Ühes purgis on 40tk 18x21cm lapid.